Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jelikož sám hraju závodně fotbal, tak jsem se rozhodl sem přidat stránku na které bych uveřejňoval krátké informace z našich zápasů a tak dále, je to jen pro zpestření a mnohem více toho najdete na stránce URL: www.ddorost.estranky.cz


14.4.07- V dalším jarním kole jsme tentokrát na domácím hřišti přivítali celek ze dna tabulky - Podještědský FC, který přicestoval s úzkým kádrem. Celý 1. poločas byl v naší režii a zaslouženě jsme po něm odcházeli do kabin s vedením 2:0 a ještě nás mohla mrzet neproměná penalta, kterou zahodil Štěpánek. Druhý poločas se za velkého tepla odehrál v pomalejším tempu a hra se vyrovnávala. Každý tým přidal ve 2. půli po jedné brance a zápas tak skončil 3:1 v náš prospěch. Sestava: Kroupa-Výda, Maňas, Štěpánek, Bělík-Volf, Tvaroha, Kašík-Mlynka, Zahustel, Typta, do utkání zasáhl i Maršálek. Branky našeho týmu zaznamenali: Typta, Zahustel a Volf

6.4.07- V odpoledním předehávaném zápase jsme zajížděli za hřiště 2. celku tabulky FK Jablonec a tak se jednalo o boj o druhé místo, které bylo od nás vzdáleno 2 body. Po špatném 1. poločase se zahozený šancemi jsme prohrávali 2:0, do druhého poločasu se naše hra výrazně zlepšila, avšak hosté dali po zmatcích v obraně z ojedinělé šance branku a bylo rozhodnuto. Nám se z množství vyložených příležitostí podařilo proměnit Štěpánkem pouze nařízený pokutový kop. Herně jsme soupeře celkově výrazně přehráli ale slabá prokutivita střelců se zasloužila o výsledek 3:1. Sestava: Hošťálek-Výda, Maňas, Štěpánek, Kašík-Volf, Tvaroha, Červený, Maršálek-Zahustel, Mlynka, do utkní ještě zasáhl Tipta, nehráli Toman, Bělík a Kroupa.

5.4.07- Dneska byl zveřejněn trest pro Ondru Jandu za ČK v utkání proti Chrudimi, za kterou oficiálně vyfasoval 3 zápasy stop. Bude tedy chybět na zápasy s FK Jablonec(2), Podještědský FC(8) a AS Pardubice(4).

31.3.07-Dnes jsme odehráli velmi důležitý zápas v boji o přední příčky tabulky. Na domácím hřišti( UMT Městký stadion) jsme přivítali AFK Chrudim, celek se kterým jsme na podzim prohráli 1:3. Ve velmi nervózním, dramatickém a vyhroceném zápase jsme nakonec zvítězili 1:0 brankou  stopera Pavla Štěpánka, ještě nedávno hráče našeho soupeře, který vsítil branku po Tvarohově rohovém kopu. V zápase jsme měli až na výjimky více ze hry, ale bohužel jsme se nedokázali vícekrát prosadit. Zápas měl velký náboj, čehož jsou důkazem 2 ČK, po jedné na každé straně. Z našeho týmu ji dostal v 72. minutě Janda po 2.ŽK. Do zápasu jsme nastoupili v sestavě: Hošťálek-Výda, Maňas, Štěpánek, Šimek-Janda, Tvaroha, Volf, Kašík-Kovač, Mlynka, v průběhu hry došlo k přeskupení řad a do utkání zasáhli i náhradníci: Toman, Tipta, Maršálek a Zahustel.

24.3.07-Tak a máme za sebou první mistrák. Musím podotknout že velmi úspěšně zvládnutý. Náš tým deklasoval FK Kolín 1:6 (po poločase 0:2) a potvrdili dobré výsledky ze zimní přípravy. Náš tým nastoupil v sestavě Slach-Výda, Toman, Štěpánek, Šimek-Janda, Kašík, Tvaroha(C), Volf-Mlynka, Zahustel, do utkání ještě zasáhli Maňas, Bělík ,Maršálek a Tipta. Domácí jsme přehrávali od úvodního hvizdu a převahu potvrdili i gólově, trefili se: Tvaroha, Kašík, Zahustel-2, Tipta, Šimek, v dalším utkání, tj 31.3, přivítáme doma celek ze středu tabulky AFK Chrudim.

23.3.07-Zítra zajíždíme k prvnímu mistrovskému utkání na hřiště týmu FK Kolín, který jsme v podzimní části porazili na domácím hřišti 4:1 a očekáváme vyrovnané utkání.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář