Jdi na obsah Jdi na menu

4.kolo KL a tabulka divize B

28. 1. 2007

Na naše hriště se tentokrát přijel podívat 3.tým tabulky Milánský Inter a to slibovalo výbornou podívanou. Oba soupeři byli sousedy v tabulce a podle toho také měl vypadat zápas.

Oba trenéři postavili do zápasu své nejlepší jedenáctky a na hrišti to bylo vidět. Kapr Liga začíná být čím dál tim více prestižnější, a tento duel toho nebyl výjimkou.

Domácí vlétli do duelu impozantně a hned po 7 minutách se ujali vedení, což našemu týmu rozhodně dodalo na sebedůvěřě. Hosté na sebe upozorňovali ze začátku pouze sporadicky a zdálo se, že byly rychlým nástupem domácích značně zaskočeni. Jejich údiv vzrostl ve 25. minutě, když domácí přidali druhou branku. Poté se hosté jakoby probudili, začali lépe kombinovat a důsledkem toho bylo několik dobře mířených střel, se kterými si ale domácí golman poradil. Největší šance hostů přišli ke konci zápasu, ale i těmi si golman poradil a nakonec v Praze slavili další Kapr Ligové body, které už výrazně posunuli tým blíže postupu do dalších bojů.

sestava: Mi.Ditrich-Z.Zich, M.Kulič, M.Adam- M.Fořt, M.Reina, T.Veleba, J.Kaščák- M.Loučka, T.Hoffmann(C), P.Spáčil

výsledek:    FC Prague Star 2 : 0 FC Inter Milano

branky: Mario Loučka(7´), Tomáš Hoffmann(25´)

karty: ŽK: Mi.Ditrich, P.Spáčil - P.Babnič, M.Drga, J.Koča, R.A.F das Do

ČK: ---

stadion: Dolce Jean Arena(2.057)

rozhodčí: Agostinho Colembi

Ostatní zápasy: Skipi 4 : 1 Rákosníčci

Rákosníčci přijeli ve značně rozmrzelé náladě, protože zatím v KL nezískali ani bod a snažili se to změnit na hřišti 2.celku divize B. Hostům se povedlo domácí zaskočit a ujmout se rychle po 2.minutách vedení 1:0. Domácí se ale vzpamatovali a uštědřili hostům menší výprask v podobě 4:1 díky dvěma dvougólovým střelcům domácího celku-M.Čepa a  J.Lukáše, za hosty se přesně trefil M.Boffin. Atraktivní a pohledný zápas vidělo na vlastní oči 1.146 diváků. URL:http://www.soccerproject.com/game_report.php?gameType=3&gameStage=2&gameID=761626

FC Alkoholicks 0 : 1 schott

Domácí přivátali na svém stadionu prozatím vedoucí celek divize a chtěli být ti první, kteří ho okradou o body. Alkoholikům se plán povedlo plnit až do 87´minuty, kdy hosté rozvlnili poprvé síť-jmenovitě Karel Raška, pro kterého to byla 6 branka ve 4 utkání. Nedá se říci, že Alkoholici byly horším týmem, pouze neměli to potřebné štěstíčko, za to u hostů to vypadalo jakoby právě vylovili rybník...!!!:D Do domácího pivního paláce dorazilo velmi pěkných 1.450 diváků, kteří viděli, jakým způsobem se hraje Kapr Liga... URL:http://www.soccerproject.com/game_report.php?gameType=3&gameStage=2&gameID=765108

HellRaiders 1 : 5 Čmeláci

Pekelným jezdcům se pekelně v KL nedaří a dnešní zápas toho byl důkazem. Zcela odevzdaní domácí nebyli vůbec žádným soustem pro hbité Čmeláky, kteří si do Hell Domu přijeli pro své druhé vítězství v divizi. Na domácí pomalu zanevřeli i vlastní příznivci, což je vidět na počtu diváků 756, což je pramálo a sám bych to označil jako propadák kola. Vypadá to, že si domácí podepsali ortel nad svým sestupem v př. ročníku. Čestný úspěch domácích zaznamenal B.Janata, za hosty stříleli P.Racko-3,S.Kremen, J.Fung A Wing